4 Points by Sheraton

Bansko, Bugarska

već od 709€

Opis destinacije

Bansko ima preko 70 km staza opremljenih brojnim topovima za veštački sneg. Sezona skijanja traje od polovine decembra do sredine aprila, a snežni pokrivač dostiže srednju visinu od 143 cm. Skijalište se prostire od 960m-2600 m n.v. Skijalište čine dve oblasti: Čalin Valog (1.100-1.600 m) i Šiligarnika (1.700-2.600 m), od grada udaljene oko 10 km. Sa gradom ih povezuje moderna gondola koja, za 20 minuta vožnje, skijaše dovodi do srca skijališta. Najčuvenija je ski staza Tomba, crne kategorije sa dužinom od preko 2,5 km, a nezaboravan događaj predstavlja neprekidan spust u dužini od 16 km od vrha Todorka do početne stanice gondole.

Informacije

SMEŠTAJ

  • Hotel

Prevoz

  • Sopstveni Prevoz
  • Autobus
  • Cenovnik
  • Opis smeštaja
  • Uslovi plaćanja
  • Ski Paketi
*** NOVO U PONUDI *** NOVO U PONUDI *** NOVO U PONUDI ***
Datum16.12.23.12.30.12.06.01.13.01.20.01.27.01.03.02.10.02.17.02.24.02.02.03.09.03.16.03.
Br. noći77777777777777
Deluxe soba 2+1709899965709709709809809809809709709709709
Deluxe connecting soba 4+2585775835585585585725725725725585585585585
Mezonet apartman 2+1955114912159559559551095109510951095955955955955
Apartman 2+110751269132910751075107512191219121912191075107510751075
Jednokrevetna deluxe soba13191699182513191319131916051605160516051319131913191319
odrasla osoba PLDoplata 425 EUR za 7 noćenja
dete do 11.99 PLB E S P L A T N O
Cene su izražene u evrima po osobi na bazi NOĆENJA SA DORUČKOM

- Doplata za boravišnu taksu iznosi 1 € dnevno po osobi (deca do 2 godine starosti su oslobođena plaćanja boravišne takse).
- Doplata za polupansion po osobi: 26 EUR dnevno/odrasli, 13 EUR/deca 5 do 11.99 god, BESPLATNO/deca do 4.99 god
- Obavezna doplata za božićnu večeru (odrasli –  evra; deca 5-11.99 g. –  evra);
- Obavezna doplata za novogodišnju večeru (odrasli –  evra; deca 5-11.99 g. –  evra);

Legenda:
- PL – pomoćni ležaj
- SL – standardni ležaj

CENA ARANŽMANA OBUHVATA:
- Smeštaj u hotelu/app po izboru;
- Navedeni broj noćenja na bazi izabrane usluge;
- Troškove organizacije aranžmana.

CENA ARANŽMANA NE OBUHVATA:
- Boravišnu taksu 1 eur dnevno po osobi (deca do 2 godine starosti su oslobođena plaćanja boravišne takse);
- Ski pass;
- Autobuski prevoz;
- Međunarodno putno zdravstveno osiguranje sa/bez COVID pokrićem- za skijaše preporučujemo doplatu za ski rizik;
Lokacija: Hotel Four Points by Sheraton Bansko 4*  (ex Strazhite 4*) od ove zimske sezone pripada čuvenom svetskom hotelskom lancu Marriot. Hotel će biti potpuno renoviran za sezonu 2023.-24 po najvišim hotelskim standardima. Ovaj luksuzni hotel nalazi se na ekskluzivnoj lokaciji u Banskom, 250 m od gondoleu samom centru Banskog.

Smeštaj: Hotel Four Points by Sheraton Bansko 4* ima 3 sprata i raspolaže sa 160 ultra moderno opremljenih soba. Sve smeštajne jedinice su klimatizovane. Gostima je na raspolaganju sef, minibar, flaša mineralne vode, aparat za kafu/čaj, radni sto, pegla i daska za peglanje, telefon, brzi internet, SAT TV, dok u kupatilo imaju na raspolaganju fen za kosu i set za tuširanje

Deluxe soba (2+1) za smeštaj 2-3 osobe (25 m2): francuski ležaj ili dva singl kreveta, sofa, minibar, sef, TV 55″, Internet, aparat za kafu/čajkupatilo sa fenom za kosu, balkon sa bogledom na planinu.
Mezonet apartman (2+1) za smeštaj 2-3 osobe (37 m2): francuski ležaj, sofa na rasklapanje, minibar, sef, 2 x TV (veći TV 55″), Internet, aparat za kafu/čajkupatilo sa fenom za kosu, balkon sa bogledom na planinu.
Jednosobni apartman (2+1) za smeštaj 2-3 osobe (42 m2): spavaća soba sa francuskim ležajem, dnevni boravak sasofom na rasklapanje, minibar, sef, 2 x TV (veći TV 55″), Internet, aparat za kafu/čajkupatilo sa fenom za kosu, balkon sa bogledom na planinu.
Sadržaj hotela: recepcija, restoran, lobi, lobi bar, kafe, sef, wi-fi internet u celom hotelu, lift, kuglana, bilijar, stoni tenis, prodavnica, room servis, menjačnica, spa centar sa zatvorenim bazenom, sauna, masaža, fitnes, skijašnica, parking.

Besplatne usluge: korišćenje zatvorenog bazena, wellness klibs, fitnesa, WiFi internet u celom hotelu

Ishrana: Noćenje sa doručkom (Mogućnost doplate  polupansiona /doručak i večera – samoposluživanje).
USLOVI I NAČIN PLAĆANJA:

- Gotovinsko plaćanje – 30% prilikom rezervacije, ostatak 15 dana pre početka aranžmana;
- Kreditne kartice : Visa, Dina, Master Card, Maestro (isti uslovi kao gotovina);
- Odloženo čekovima građana: 30% prilikom rezervacije, ostatak u jednakim mesečnim ratama najkasnije do 31. marta 2024. godine;

SS
SKI PAKETI
OdrasliDeca od 7 do 11,99 godina
3 d.4 d.5 d.6 d.9 d.13 d.3 d.4 d.5 d.6 d.9 d.13 d.
SKI PAKET 1SKI PASS + najam skija i štapova17322427931548867094120144159221295
SKI PAKET 2SKI PASS + najam skija, štapova i cipela (kompletne opreme)17523128832048868498125149169236348
SKI PAKET 3SKI PASS + ski škola u grupi (4 sata dnevno) + ski žurka2703514355097361011164209248285393548
SKI PAKET 4